Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA DS. EKSPORTU

SPOKEY Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4725 dni temu

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów. W stosunkowo krótkim czasie zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania. Wszystko to dzięki wierze i podejściu, że sprzedaż tak jak sport może być pasją...

W obecnej chwili, do naszego zespołu handlowego poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 06/11/EM

KOGO SZUKAMY?:

  • Osób lubiących pracę w sprzedaży, kontakt z klientem, posiadających predyspozycje do pracy jako handlowiec.
  • Osób nastawionych na rozwój, lubiących uczyć się nowych rzeczy i ciekawych świata.
  • Osób nastawionych na realizację celów.
  • Osób, których charakteryzuje energia i dynamizm, otwartość, elastyczność, samodzielność i odpowiedzialność.
  • Osób dyspozycyjnych i mobilnych, dla których częste, zagraniczne wyjazdy służbowe nie stanowią problemu (ok. tygodniowe wyjazdy, jeden lub dwa razy w miesiącu).

CZEGO OCZEKUJEMY?:

  • Bardzo dobrej znajomości j. rosyjskiego oraz j. angielskiego.
  • Doświadczenia w sprzedaży (mile widziane w eksporcie).
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Prawo jazdy kat. B.

KLUCZOWE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Pozyskiwanie klientów zagranicznych (dystrybutorzy, sklepy detaliczne, sieci handlowe, strony internetowe).
  • Obsługa realizowanych zamówień eksportowych.
  • Przygotowanie kalkulacji, ofert handlowych i promocyjnych oraz negocjowanie warunków kontraktów.
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych i raportowanie do przełożonego.

CO OFERUMEMY?:

  • Dużą swobodę i samodzielność w planowaniu i organizacji pracy, której celem jest rozwój sprzedaży eksportowej w Krajach Europy Środkowej i Wschodniej.
  • Realny wpływ na określanie kierunków rozwoju działu i sprzedaży eksportowej.
  • Szkolenia produktowe, handlowe oraz dostęp do programów wspomagających analizę sprzedaży.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od realizacji planu (podstawa + premia), telefon służbowy, laptop, samochód do dyspozycji na wyjazdy służbowe.
  • Pracę  wśród młodych i ambitnych ludzi, w ciekawej branży.
  • Godziny pracy 9-17.