Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Importu / Kupiec

    Klient portalu Praca.pl   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Ścisła współpraca z Kontrahentami z zagranicy, planowanie zamówień, organizowanie dostaw, kontrola stanów magazynowych; Kontrola poprawności i kompletności dokumentów potrzebnych do realizacji odpraw celnych w imporcie oraz eksporcie; Tworzenie i kontrola poprawności deklaracji...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. celnych

Agencja Celna Zefir Sp. z o.o. Sp.K
Kraków
praca stacjonarna
3175 dni temu

Ogłoszenie numer: 923996, z dnia 2016-01-08

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentów celnych,
  • Dokonywanie odpraw celnych,
  • Współpraca z klientami, przewoźnikami, Urzędem Celnym,
  • Dokonywanie zgłoszeń Intrastat.

Wymagania

  • Znajomość przepisów, zagadnień i procedur celnych,
  • Minimum roczne doświadczenie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i osiąganych efektów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.