Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Specjalista ds. BHP

Galwano-Technika I
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6674 dni temu

Ogłoszenie numer: 20681, z dnia 2006-06-09

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do francuskiej grupy Electropoli. Zajmujemy się obróbką powierzchniową detali. W naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku-Białej o powierzchni ponad 20.000 m2 posiadamy 9 nowoczesnych linii lakierniczych i galwanicznych o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

- prowadzenie spraw z zakresu BHP - śledzenie na bieżąco zmian w przepisach BHP

Wymagania

- preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe, - mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, - biegła obsługa komputera, - prawo jazdy kat. B, - silna motywacja do pracy, - profesjonalizm i zaangażowanie, - wysoka kultura osobista, - dyspozycyjność, - mile widziana znajomość języka angielskiego, - mile widziana znajomość prawa pracy.