Specjalista ds. badań genetycznych

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
Warszawa, al. Jerozolimskie 96​​
specjalista (mid)
praca stacjonarna
3 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie 96​​
Zadania:
  • Interpretacja sekwencji genetycznych w odniesieniu do obrazu klinicznego każdego przypadku;
  • Przygotowywanie indywidualnych raportów diagnostycznych dla każdego analizowanego przypadku;
  • Prowadzenie dokumentacji pracy zgodnie z wytycznymi systemu jakości.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • Bezpośredni wpływ na rozwój biznesu;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu biologii molekularnej, biotechnologii, genetyki lub pokrewne;
  • Dogłębna wiedza z zakresu genetyki i genetyki molekularnej;
  • Doświadczenie w diagnostyce genetycznej człowieka;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Poznaj

Centrum Medyczne Damiana istnieje od 1994 r. Oferuje szeroki zakres opieki medycznej, którą zapewnia Pacjentom w siedmiu przychodniach i w szpitalu.
Pracują w nich lekarze wszystkich specjalności, z wieloletnią praktyką kliniczną zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych. Misję Centrum najlepiej oddaje przesłanie – Z Damianem przez całe życie.

Centrum Medyczne Damiana współpracuje z ponad 200 przychodniami na terenie całego kraju.

Centrum Medyczne Damiana należy do Grupy Medicover.