Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. Administracyjno-Kadrowych

DROMA-systemy bram i rolet
śląskie
praca stacjonarna
5251 dni temu

Ogłoszenie numer: 93111, z dnia 2010-03-31

Lider w branży sprzedaży rolet, bram na terenie południowej Polski- FPHU DROMA z Gliwic poszukuje osoby do pracy w dziale administracji.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • administracja w dziale księgowym
  • kadry w zakresie ewidencji czasu pracy i akt osobowych
  • windykacja należności
  • załatwienie wszelakich spraw związanych z administracją w firmie produkcyjnej, sekretatariat

Wymagania

  • wykształcenie min.średnie,
  • doświadczenie min. 7 m-cy w administracji, księgowości,windykacji lub kadrach
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie administracji.
  • miejsce zamieszkania okolice Gliwic, Zabrza, Rudy Śl.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pensja stała ,
  • stabilność zatrudnienia,
  • poszerzenie swojej wiedzy w zakresie zarządzaniem w administracji.
  • udział w tworzeniu i rozbudowie sieci sprzedaży,
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym i dynamicznym zespole.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2500 PLN