Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Administracji i Telemarketingu

EC Engineering Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5332 dni temu

Ogłoszenie numer: 82914, z dnia 2009-12-10

Firma EC Engineering Sp. z o.o. to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm inżynierskich w Polsce. Spółka wchodzi w skład EC Grupy. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • prace administracyjno – biurowe,
  • telemarketing ,
  • nawiązywanie kontaktów handlowych,
  • stały kontakt z kontrahentami z Polski i z zagranicy,
  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy,
  • budowanie strategii sprzedaży i marketingu,
  • kształtowanie wizerunku firmy i promowanie jej produktów,
  • opracowywanie ofert i rozwijanie bazy klientów.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zorientowanie na realizację celu,
  • znajomość pakietu MS Office.
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,

    Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami w pracy.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.