Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów
Specjalista ds. Administracji Dystrybucyjnej

Work Express Sp.zo.o.
Chorzów
praca stacjonarna
6072 dni temu

Ogłoszenie numer: 39844, z dnia 2008-02-11

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi, szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.

Miejsce pracy: Chorzów

Nr Ref.: 12/34/SAD

Opis stanowiska

1. Obsługa klientów i rozwiązywanie problemów z tym związanych 2. Wprowadzanie zleceń 3. Wprowadzanie dostaw 4. Przekazywanie zleceń do Działu Transportu i na Magazyn 5. Sporządzanie raportów dla klientów 6. Przyjmowanie reklamacji 7. Przestrzeganie procedur wynikających z systemu bezpieczeństwa żywności HACCP 8. Obowiązki i uprawnienia wynikające z procedur jakości - odpowiedzialność za całokształt spraw należących do obowiązków oraz za powierzone mienie firmy - odpowiedzialność w jednakowym stopniu dotyczy realizacji powierzonych zadań, podejmowania decyzji jak i inicjatywy wymaganej na stanowisku pracy - odpowiedzialność zarówno za podjęte decyzje jak i ich brak w sytuacjach tego wymagających.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, mile widziane osoby w trakcie studiów. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Bardzo dobra obsługa MS Excel.

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej firmie logistycznej, gwarantującej stałe zatrudnienie oraz nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Początkowe wynagrodzenie: 1450 zł brutto/m-c