Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista d/s marketingu

Villa Barbara Centrum Zdrowia i Rehabilitacji sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5905 dni temu

Ogłoszenie numer: 44155, z dnia 2008-05-16

Villa Barbara świadczy usługi w zakresie noclegowo - gastronomicznym, sanatoryjnym oraz rehabilitacyjnym

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz dbałość o budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • aktywna sprzedaż usług oferowanych przez Villa Barbara klientom indywidualnym i biznesowym
  • nawiązywanie współpracy z portalami internetowymi, firmami, stowarzyszeniami biznesowymi
  • reprezentowanie obiektu na targach branżowych

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku branży turystyczno - hotelowej
  • kreatywność i samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • prestiżową, ciekawą i kreatwną pracę umożliwiającą rozwój zawodowy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy na wyżej wymienionym stanowisku
  • możliwość samorealizacji