Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista d/s leasingu

Carbo Leasing Spólka z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6285 dni temu

Ogłoszenie numer: 31006, z dnia 2007-07-04

Carbo Leasing Spółka z o.o. działa na rynku od 1996 roku w zakresie świadczenia usług leasingu operacyjnego i finansowego

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: -

Opis stanowiska

Proponujemy ciekawą pracę w dziale handlowym polegająca na obsłudze klientów i dostawców naszej firmy, zawieraniu umów leasingowych ( nie jest to stanowisko przedstawiciela handlowego ). Oferta pracy jest przeznaczona dla osób aktywnych i dynamicznych, które poszukują interesującej posady

Wymagania

Wykształcenie wyższe ekonomiczne Komunikatywność Umiejętność pracy w zespole Prawo jazdy

Oferujemy

Ciekawą, różnorodną pracę z kontrahentami z różnych branż przemysłu i usług Stałe zatrudnienie Możliwość rozwoju zawodowego Pracę w przyjaznym otoczeniu