Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista Analiz Rekrutacyjnych Katowice

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6624 dni temu

Ogłoszenie numer: 21431, z dnia 2006-07-31

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy poszukujemy osób na w/w stanowisko.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 76/13/SAR

Opis stanowiska

- weryfikacja danych ujętych w życiorysach zawodowych kandydatów na wolne stanowiska pracy; - nawiązywanie kontaktów z byłymi pracodawcami i telefoniczne sprawdzanie referencji.

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego; - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem; - umiejętność pracy pod presją czasu; - efektywna organizacja własnej pracy; - umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych; - samodzielność; - kreatywność; - silna motywacja do rozwijania własnych kompetencji zawodowych oraz zdobywania nowych doświadczeń w firmie międzynarodowej; - dobra organizacja czasu pracy; - operatywność; - umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- praca w międzynarodowej firmie; - możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych; - atrakcyjne wynagrodzenie;