Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
SPAWACZ - MONTAŻYSTA KONSTRUKCJI

Almos-2
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4829 dni temu

Ogłoszenie numer: 145454, z dnia 2011-04-27

Almos-2

ALMOS-2 to warszawska firma działająca na mazowieckim i ogólnopolskim rynku budowlanym w branży lekkich konstrukcji stalowo-aluminiowych z wykorzystaniem płyt poliwęglanowych oraz szkła.

Działalność naszej firmy obejmuje wykonastwo następujących produktów i usług:

  • świetliki dachowe
  • zadaszenia i daszki
  • ogrody zimowe
  • wyłazy dachowe
  • wiaty samochodowe
  • drabiny inspekcyjne

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: 333

Opis stanowiska

  • pomiar na miejscu inwestycji
  • przygotowanie konstrukcji
  • uzbrojenie
  • montaż na obiekcie  -opcjonalnie czasami wykonujemy prace na terenie całej Polski

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w spawaniu metodą MiG, TiG (aluminium, stal nierdzewna)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • aktualne certyfikaty spawalnicze

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia dodatkowo premiowane od ilości wykonanych prac.
  • szkolenia BHP i badania lekarskie (praca przy wykonstwie świetlików dachowych)

Wynagrodzenie

Od 2000 do 6000 PLN