Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
SOFTWARE MAINTENANCE PROGRAMMER

Transactor Global Solutions Ltd
Kraków
praca stacjonarna
4745 dni temu

Ogłoszenie numer: 155644, z dnia 2011-07-20

Transactor Global Solutions Limited jest bardzo szybko rozwijająca się brytyjską firmą programistyczną, specjalizującą się w wytwarzaniu oprogramowania dla globalnego rynku ubezpieczeń. TGSL otwiera właśnie nowe biuro w Krakowie i ma do zaoferowania wiele ciekawych możliwości kariery dla zaangażowanych oraz entuzjastycznych osób chcących dołączyć do naszego zespołu programistów.

Obecnie mamy do zaoferowania pozycje dla maksymalnie sześciu osób, które dołączyłyby do naszego zespołu programistów VB6, VB.Net, ASP.Net, C#, XML oraz SQL Server.

Oferta na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • diagnoza usterek oraz ich korekta,
  • implementacja nowych funkcjonalności oraz zwiększanie wydajności naszych istniejących produktów.

Wymagania

Oferta jest skierowana zarówno do absolwentów (oferujemy szkolenia wewnętrzne), jak i profesjonalistów z ponad 2 letnim doświadczeniem. W obydwu przypadkach oferujemy bardzo dobre możliwości rozwoju zawodowego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • pracowitości,
  • chęci do nauki oraz rozwijania umiejętności,
  • stopnia akademickiego w dziedzinie informatyki lub pokrewnej,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

  • bardzo dobre możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenia,
  • inne, dodatkowe świadczenia.