Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
SME RELATIONSHIP MANAGER

Page Personnel
Kraków
praca stacjonarna
4781 dni temu

Kraków

O pracodawcy

Naszym klientem jest jeden z najdynamiczniej rozwijających się banków działających na polskim rynku, należący do międzynarodowej grupy finansowej. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy nastawionych na realizację celów, osób na stanowisko Relationship Manager w segmencie SME

Opis stanowiska
  • prowadzenie efektywnej sprzedaży produktów i usług bankowych w obszarze firm z segmentu SMĘ, prowadzących pełną księgowość
  • odpowiedzialność za pełną relację z klientem
  • rozbudowa portfela obsługiwanych klientów
  • zwiększanie dochodowości na portfelu, poprzez bogatą ofertę produktową
  • dokonywanie oceny zdolności kredytowej klientów oraz przygotowywanie aplikacji kredytowych
  • realizacja wyznaczonych celi budżetowych
Kogo szukamy
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte wymiernymi sukcesami w budowaniu relacji z klientami
  • praktyczna umiejętność analizy i oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstw prowadzących pełną księgowość
  • bardzo dobra znajomość produktów bankowych przeznaczonych dla klientów SME
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i profesjonalizm
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne
  • prawo jazdy kategorii B
Michael Page Contact
Job ref: WBPN6435