Zobacz więcej ofert pracy

Serwisant IT

ALDEC-ADT Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6355 dni temu

Ogłoszenie numer: 28804, z dnia 2007-04-25

Aldec jest producentem nowoczesnego oprogramowania (EDA) przeznaczonego do projektowania i weryfikacji układów FPGA i ASIC. Centrum badawczo-rozwojowe: Aldec - Advanced Design Technology istnieje w Polsce od 16 lat. Za pomocą naszych produktów jak Active-HDL, Riviera projektowane są nowoczesne układy elektroniczne znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Więcej informacji o firmie i jej produktach na www.aldec.com.pl oraz www.aldec.com

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: SIT/0407

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Serwisant IT zajmuje się obsługą techniczną sprzętu komputerowego, instalacją i konfiguracją PC, instalacją oprogramowania oraz kontrolą legalności zainstalowanego oprogramowania.

Wymagania

- znajomość konfiguracji, diagnozowania i serwisu sprzętu komputerowego i sprzętu peryferyjnego - znajomość systemów Windows; - znajomość sieci LAN; - bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

Oferujemy

- stałą pracę (umowa o pracę), - podnoszenie swoich kwalifikacji, - miłą atmosferę w pracy