Zobacz więcej ofert pracy

Senior Android Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3865 dni temu

Oferta aktualna do: 2013-12-26

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: CC13/AND/PRACA/KAT/15799
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Współpraca z menadżerami w celu dostarczania rozwiązań dla produktów aplikacji mobilnych
  • Opracowywanie strategii technologicznej oraz dostarczanie specyfikacji technicznej produktów
  • Współtworzenie aplikacji mobilnych
  • Wsparcie młodszych programistów
  • Dbałość o ulepszanie procedur i stosowanie dobrych praktyk programistycznych
  • Zapewnianie wysokiej jakości produktu
  • Współpraca z innymi zespołami programistów

Wymagania wobec Kandydata:
  • Około 3 letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji Android
  • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji BlackBerry
  • Doświadczenie w pracy z metodykami Agile
  • Bardzo dobra znajomość technologii: Java, HTML, CSS, AJAX, JavaScript, XSD, JSON
  • Znajomość protokołów HTTP oraz HTTPS
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność pisania tekstów jednostkowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość dynamicznego rozwoju dzięki współpracy ze specjalistami w swojej branży
  • Pakiet świadczeń
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)