Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

LINPAC PLASTICS POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie, Władysławów k./Piaseczna
praca stacjonarna
7028 dni temu

Ogłoszenie numer: 9947, z dnia 2005-04-19

Międzynarodowy koncern, lider w produkcji i dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego i sieci handlowych

Sekretarka

Miejsce pracy: mazowieckie, Władysławów k./Piaseczna

Opis stanowiska

- prace biurowe (korespondencja, bieżąca pomoc dla pracowników firmy, zamawianie artykułów biurowych, poczta i firmy kurierskie, obsługa telefonu, faxu); - ewidencja korespondencji wchodzącej i wychodzącej; - umawianie spotkań, obsługa gości; - rezerwacja biletów lotniczych.

Wymagania

- doświadczenie na w/w stanowisku; - dobra prezencja; - komunikatywność; - biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych; - znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

ciekawą i pełną wyzwań pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w młodym zespole