Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Sedlak & Sedlak
Kraków
praca stacjonarna
5356 dni temu

Ogłoszenie numer: 90011, z dnia 2010-02-19

Naszym Klientem jest Kancelaria Radców Prawnych, specjalistyczna doradcza firma prawnicza. Firma świadczy usługi w zakresie szeroko pojętego prawa regulacyjnego i działa na terenie całego kraju. Do swojej siedziby w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 5/10

Opis stanowiska

- organizacja pracy biura - realizacja zadań zlecanych przez przełożonych - umawianie spotkań z klientami kancelarii - obsługa korespondencji mailowej i pocztowej biura - archiwizacja dokumentacji

Wymagania

- mile widziane wykształcenie wyższe - minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu biura lub kancelarii - znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - umiejętność poruszania się w środowisku Internetu - umiejętność obsługi urządzeń biurowych - wysoki poziom kultury osobistej - łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych - sympatyczne i bezkonfliktowe usposobienie - umiejętność organizacji czasu pracy - odpowiedzialność - samodzielność

Oferujemy

- wynagrodzenie minimum 2 500 PLN brutto