Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

ABG Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4792 dni temu

Ogłoszenie numer: 157466, z dnia 2011-08-05

Firma ABG Sp. z o.o. z Katowic poszukuje kandydatki na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • obsługa sekretariatu (wysyłanie i odbiór poczty, prowadzenie książki korespondencyjnej, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie i redagowanie pism, prowadzenie kalendarza spotkań firmowych)
  • nadzór nad dokumentami firmy oraz zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
  • organizacja spotkań służbowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • umiejętność pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne
  • umiejętność realizacji wyznaczonych celów, entuzjazm, energiczne działanie oraz dokładność
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku w młodym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia