Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Sekretarka / Asystentka

Krupa Srokosz Patryas sp.k.
Katowice
praca stacjonarna
6470 dni temu

Ogłoszenie numer: 24602, z dnia 2006-11-27

Kancelaria prawna Krupa Srikosz Patryas s.k.świadczy usługi doradztwa prawnego dla przedsiębiorców z regionu południowej Polski.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację sekretariatu kancelarii prawnej, prowadzenie korespondencji, terminarza radców prawnych, organizację spotkań i podróży służbowych

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego - doskonała orgazanicja pracy - umiejętność bezwzrokowego pisania na maszynie - znajomość MS Office -umiejętność pracy pod presją czasu - komunikatywność, zaangażowanie, otwarość na nowe wyzwania

Oferujemy

Stałą pracę w młodym zespole w jednej znajszybciej rozwijających się kancelarii prawnych na Sląsku