Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Samodzielny Specjalista Ds. Marketingu.

ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o.
Tychy
praca stacjonarna
6852 dni temu

Ogłoszenie numer: 13966, z dnia 2005-11-10

Producent urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

Pracownik odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów i kontakty z klientami, akwizycję zamówień, działania promocyjne i informacyjne. Nadzór nad przygotowaniem umów i ich realizacją.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne branżowe, praktyka w prowadzeniu akwizycji i kontraktów, znajomość branży elektroenergetycznej, samodzielność i inicjatywa. Prawo jazdy, języki obce, PC.

Oferujemy

Stała praca w stabilnej firmie, motywacyjny system wynagradzania.