Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Skawina
Samodzielny Przedstawiciel Handlowy

Wydawnictwo Family Cup Sp. z o.o.
Skawina
praca stacjonarna
5260 dni temu

Ogłoszenie numer: 91521, z dnia 2010-02-19

W związku z dynamicznym rozwojem, Wydawnictwo Family Cup Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska

    Do obowiązków w/w osoby należeć będzie nawiązywanie kontaktów oraz bezpośrednie spotkania z przedsiębiorcami z branży turystycznej oraz urzędami miast i gmin z terenu województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego w celu przedstawiania im oferty reklamy na serwisach internetowych o tematyce turystycznej, a także z województwa małopolskiego w ramach drugiego stanowiska pracy

Wymagania

  • samodzielność
  • rzetelność
  • uczciwość
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet Explorer)
  • znajomość infrastruktury turystycznej regionu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • własny samochód (dotyczy kandydatów z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego)

Oferujemy

Atrakcyjną, samodzielną pracę i wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów.