Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Kamerzysta Katowice
Samodzielny operator kamery i montażysta

Agence MoMa
Katowice
praca stacjonarna
4064 dni temu

Ogłoszenie numer: 306598, z dnia 2013-09-02

Agence MoMa

Agence MoMa zajmuje się tworzenie filmów reklamowych, teledysków oraz nowoczesnymi mediami. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Samodzielna obsługa sprzętu rejestrującego obraz i dźwięk (kamery HD oraz lustrzanki HD SLR),
  • Montaż w programach edycyjnych Final Cut Pro lub Adobe Premiere na platformie OS X.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy z kamerą i w montażu,
  • Umiejętność samodzielnej pracy na planie zdjęciowym,
  • Sprawne operowanie kamerą oraz sprzętem uzupełniającym,
  • Znajomość teoretyczna z zakresu kodeków, systemów kompresji itp.
  • Znajomość programów do montażu w stopniu pozwalającym na całkowicie samodzielną pracę.

Oferujemy

  • Stałą pracę w zgranym zespole,
  • Udział w projektach na wysokim poziomie artystycznym i realizacyjnym,
  • Stałe dochody.