Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Samodzielny księgowy

MARIMEX dealer roku 2007
Kraków
praca stacjonarna
5787 dni temu

Ogłoszenie numer: 49280, z dnia 2008-09-11

Autoryzowany dealer marki Opel i Chevrolet. Dealer Roku 2007.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Samodzielny księgowy - mile widziane doświadczenie w branży samochodowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • wiek - do 35 lat,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu FK Symfonia oraz MS Office,
  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości,
  • zdolność do analitycznego myślenia,
  • samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość wykorzystania i rozwijania posiadanych kwalifikacji (szkolenia).