Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Samodzielny księgowy

Awos Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5031 dni temu

Ogłoszenie numer: 127504, z dnia 2010-12-24

Polska Firma z siedzibą w Katowicach o ugruntowanej pozycji zatrudni Panią/Pana na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Organizowanie i prowadzenie rachunkowości firmy,
  • Przygotowanie miesięcznych i rocznych rozliczeń finansowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US),
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości lub pokrewne,
  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości,
  • Doskonała znajomość prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy,
  • Dobra znajomość systemów księgowych,
  • Dobre zdolności analityczne, zdolność do określenia priorytetów,

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Miłą atmosferą pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji,