Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Samodzielny księgowy

ZAP KWANT sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4968 dni temu

Ogłoszenie numer: 125126, z dnia 2010-12-09

Zakład Aparatury Pomiarowej KWANT sp. z o.o. to firma z ponad 10 letnią tradycją funkcjonująca z sukcesem na rynku innowacyjnej aparatury pomiarowej dla przemysłu, ze szczególnym naciskiem na przemysł energetyczny.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie księgowości spółki z o.o. Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmował będzie:

  • rzetelne i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • opis przyjętych zasad rachunkowości,
  • bieżącą aktualizację planu kont w porozumieniu z Zarządem Spółki,
  • prawidłowe i terminowe (okresowe) ustalanie lub sprawdzanie drogą inwentaryzacji rzeczywistego stanu aktywów i pasywów,
  • prawidłową wycenę aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego,
  • prawidłowe i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych, na podstawie danych wynikających z ksiąg rachunkowych,
  • gromadzenie i przechowywanie dokumentacji przewidzianej ustawami o rachunkowości i ubezpieczeniach społecznych,
  • prawidłowe i terminowe prowadzenie kart ewidencji czasu pracy,
  • zastępowanie pracowników Biura Spółki w czasie ich nieobecności,
  • śledzenie zmian w przepisach prawnych związanych z rachunkowością i ekonomią Spółki oraz niezwłoczne informowanie Zarządu o zmianach w prawie.
  • terminowe sporządzanie do 20-go każdego miesiąca prognozy wyniku finansowego firmy na bieżący miesiąc wraz z aktualną analizą stanu środków obrotowych
  • terminowe sporządzanie do 10-go każdego miesiąca wyniku finansowego firmy za ubiegły miesiąc wraz z aktualną analizą stanu środków obrotowych

Wymagania

Oczekujemy min, 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, potwierdzonego odpowiednimi referencjami od poprzednich pracodawców.

Oferujemy

Pracę w młodym prężnie rozwijającym się zespole, firmie która wielokrotnie była nagradzana za swoje osiągnięcia w zakresie rozwoju i wdrażania innowacyjnych technologii.