Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Samodzielna (-ny) księgowa (-y) (Umowa na zastępstwo)

Variant S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4960 dni temu

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych i jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. klejów, kosmetyków, olejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna (-ny) księgowa (-y)
(Umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: SK/02/2011

Zadania:
  • wprowadzanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych do systemu finansowo – księgowego,
  • kwalifikowanie operacji gospodarczych w oparciu o przepisy w zakresie rachunkowości i podatków oraz ich odpowiednie ewidencjonowanie w systemie finansowo – księgowym,
  • ewidencjonowanie i rozliczanie leasingów,
  • rozliczanie i ewidencjonowanie delegacji pracowniczych,
  • prowadzenie ewidencji majątku Spółki zgodnie z przepisami prawa podatkowego i bilansowego,
  • udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych.
Oczekujemy:
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku w dziale księgowości,
  • praktycznej znajomości zagadnień księgowych,
  • mile widziana znajomość aplikacji CDN XL lub eNova
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zaangażowania i silnej motywacji,
  • praktycznej znajomości MS OFFICE w tym bardzo dobrej MS Excel.
Oferujemy:
  • ciekawą i dającą satysfakcję pracę w firmie o wszechstronnym profilu biznesowym
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia z dziedziny