Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Samodzielna (-ny) Księgowa (-wy)

COLOREX SYSTEM sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5711 dni temu

Ogłoszenie numer: 52513, z dnia 2008-11-26

Dystrybucja systemów profili aluminiowych i akcesoriów przeznaczonych do produkcji stolarki okienno - drzwiowej oraz fasad aluminiowo - szklanych. Dystrybucja polietylenowych samoprzylepnych folii ochronnych przeznaczonych do czasowej ochrony powierzchni w procesach przemysłowych, składowaniu, transporcie.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki prawa handlowego,
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań, bilansów,
  • prowadzenie kadr, płac i rozliczeń ZUS,
  • monitorowanie należności i nadzorowanie płatności.
  • Wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • pełna znajomość przepisów rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • pełna znajomość zasad prowadzenia kadr, płac, rozliczeń ZUS oraz znajomość obowiązujących w tym zakresie przepisów,
  • umiejętność analitycznego myślenia i radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • zaangażowanie, rzetelność, odpowiedzialność i niekaralność.
  • Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.