Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
samodzielna księgowa

Fax-2 Chmurski & Chrzanowski Spółka Jawna w Katowicach
Katowice
praca stacjonarna
6037 dni temu

Ogłoszenie numer: 42515, z dnia 2008-04-09

Jesteśmy Partnerem Orange. Posiadamy Salony w całej Polsce.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: księgowość

Opis stanowiska

Osoba, na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - zapewnienie prawidłowej obsługi spółki kapitałowej w zakresie finansowo-księgowym, - sporządzania dokumentacji podatkowej i ZUS, - kontakty z bankami, urzędami i instytucjami finansowymi, - sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb zarządu,

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, - wiedza specjalistyczna z zakresu rachunkowości, podatków i innych regulacji prawnych, - doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej, - znajomość zasad księgowości w spółkach kapitałowych, - sprawna obsługa programów komputerowych, - dobra organizacja, - umiejętności interpersonalne, - sumienność, samodzielność, uczciwość.

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę, - ciekawe zadania, - możliwość rozwoju.