Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Świętochłowice
SAMODZIELNA KSIĘGOWA

GALON Sp. z o.o.
Świętochłowice
praca stacjonarna
6293 dni temu

Ogłoszenie numer: 29818, z dnia 2007-05-24

jest stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Świętochłowicach. Poprzez współpracę z renomowanymi koncernami osiągnęliśmy pozycję jednego z największych dystrybutorów najwyższej jakości paliw i zostało to docenione poprzez uhonorowanie naszej Firmy tytułem Gazeli Biznesu 2006. W skład "GALON"Sp. z o.o. wchodzi od niedawna również Centrum Sportowe z siedzibą w Gliwicach, które oferuje Klientom szeroką gamę produktów sportowych najwyższej jakości. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Świętochłowice

Opis stanowiska

- kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych, - przygotowywanie raportów finansowych i statystycznych, oraz zestawień finansowych - sporządzanie deklaracji podatkowe - przygotowywanie elektronicznych przelewów w systemie bankowym - uzgadnianie sald z klientami - analiza kont - rozrachunki z kontrahentami (analiza)

Wymagania

- znajomość zagadnień rachunkowości - znajomość programów finansowo-księgowych oraz pakietu MS Office, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane - umiejętność logicznego myślenia - dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność - komunikatywność - nastawienie na współdziałanie i umiejętność pracy w zespole - umiejętność pracy pod presją czasu - wysoka kultura osobista

Oferujemy

- stałą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych - możliwość kształcenia w szkole językowej - kurs języka angielskiego - umowę o pracę