Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Samodzielna księgowa

Control Process Katowice Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6387 dni temu

Ogłoszenie numer: 28808, z dnia 2007-04-24

Firma działa w branży automatyki przemysłowej oraz szeroko rozumianej branży elektrycznej, zajmuje się sprzedażą towarów i usług.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Prowadzenie pełnej księgowości małej spółki z o.o. branży handlowo-usługowej, ewidencji księgowej zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości spółek - bardzo dobrej znajomości ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych - samodzielności w działaniu, dokładności - nastawienia na współdziałanie i umiejętności pracy w zespole - obsługa programu finansowo – księgowego E-NOVA firmy Soneta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie - pracę z młodym i dynamicznym zespole