Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Samodzielna Księgowa | pół etatu

Nawigacja Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Kraków
praca stacjonarna
5559 dni temu

Ogłoszenie numer: 64353, z dnia 2009-05-08

Jesteśmy firmą handlową, działającą w segmencie nowych technologii użytkowych. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielna Księgowa
pół etatu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • nadzorowanie i koordynowanie całości pracy działu księgowego
  • prowadzenie kompleksowej księgowości Firmy
  • przygotowywanie analiz, bilansów, sprawozdań finansowych
  • transakcje bankowe
  • kontrola kosztów działalności wszystkich struktur Firmy
  • odpowiedzialność za zgodność procedur finansowych z przepisami prawnymi i podatkowymi

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na w/w stanowisku
  • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych
  • poczucie odpowiedzialności, sumienność
  • umiejętność pracy pod presją
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw pracowniczych
  • doświadczenie w pracy na Microsoft Dynamics NAV

Oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na miejscu – w siedzibie firmy