Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
SAMODZIELANA/Y KSIĘGOWA/Y

Aspen sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5859 dni temu

Ogłoszenie numer: 50327, z dnia 2008-10-03

Aspen Sp. z o.o.- część międzynarodowego koncernu Zehnacker działającego w branży profesjonalnego utrzymania czystości oraz żywienia zbiorowego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowiska:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, - dekretacja i wprowadzanie dokumentów księgowych, - kontrola rozrachunków i analiza kont, - sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych, - wykonywanie innych czynności administracyjnych w dziale księgowości.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne, - dobra znajomość pakietu MS Office, - znajomość programów księgowych, - zdolności organizacyjne, - umiejętność analitycznego myślenia, - samodzielność i dokładność

Oferujemy

- samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego