Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Sales Manager

CADSOL Design Polska Sp. z o.o.
śląskie, Siedziba firmy - Wrocław/Praca na terenie całej Polski
praca stacjonarna
5430 dni temu

Ogłoszenie numer: 74263, z dnia 2009-09-14

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań PLM (CATIA V5, ENOVIA, 3DVIA) oraz usług z nimi związanych dla wielu gałęzi polskiego przemysłu (motoryzacja, dobra konsumpcyjne, transport, maszyny itp.). W związku z planowanym rozwojem działu handlowego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Siedziba firmy - Wrocław/Praca na terenie całej Polski

Opis stanowiska

  • podtrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami firmy i pozyskiwanie nowych klientów (telemarketing, mailing, bazy internetowe itp.)
  • prowadzenie rozmów handlowych w zakresie sprzedaży rozwiązań PLM oraz usług (serwisy, szkolenia, usługi projektowe)
  • współudział w przygotowywaniu i prowadzenie prezentacji oferowanych rozwiązań,
  • utrzymywanie kontaktów (także w jęz. angielskim) z partnerami biznesowymi firmy w zakresie prowadzonych działań marketingowych i handlowych (planowanie sprzedaży)
  • dbanie o wizerunek firmy (współudział w przygotowywaniu akcji marketingowych)
  • przygotowywanie raportów sprzedaży
  • koordynacja pracy zespołu technicznego

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość zagadnień sprzedaży rozwiązań wspomagania projektowania (CAD/CAE), wytwarzania (CAM) i zarządzania danymi (PDM) – rozwiązania PLM
  • umiejętność prowadzenia projektów sprzedaży i wdrażania rozwiązań PLM
  • znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy

  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • szkolenia i dostęp do informacji z zakresu oferowanych rozwiązań,
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży.