Zobacz więcej ofert pracy

Sales Manager

Plakativ Poland Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6420 dni temu

Ogłoszenie numer: 26618, z dnia 2007-02-19

Plakativ Poland Sp. z o.o. Plakativ Poland Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji spektakularnych kampanii wielkoformatowych w głównych miastach Polski. Należy do międzynarodowej sieci Plakativ Network.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż powierzchni reklamowych, produktów i usług. Budowanie i rozwijanie relacji z klientami. Obsługa klientów od strony technicznej i handlowej. Realizacja przyjętego planu sprzedaży. Przygotowywanie ofert, prezentacji oraz finalizowanie umów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, dobra znajomość j.angielskiego, biegła znajomość obsługi internetu oraz pakietu MS Office. Samodzielność i skuteczność w pozyskiwaniu klientów, doświadczenie w sprzedaży, znajomość branży reklamowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Stałe wynagrodzenie + prowizja od kontraktu.