Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Sales Manager

Ataxo Poland Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
4827 dni temu

Jesteśmy największa agencją interaktywną w Europie Środkowej. Mamy biura w Polsce, Czechach i na Słowacji. W sumie zatrudniamy ok. 350 pracowników.
Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Nr Ref.: SM/2011

Zadania:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest identyfikacja i pozyskiwanie kluczowych klientów w celu zwiększenia sprzedaży i udziału na rynku oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientem.

  • Realizacja i zwiększenie planów sprzedażowych opartych na segmentacji rynku i strategi firmy
  • Planowanie sprzedaży – od identyfikacji potrzeb do zamknięcia kontaktu
  • Spełnienie planów sprzedaży (generowanie dochodu, siatki zysków, siatki klientów, etc.)
  • Tworzenie programów sprzedażowych dla klientów
  • Opieka posprzedażna
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Monitorowanie działań konkurencji i ich programów
  • Współtworzenie marketingu i PR firmy poprzez udział w seminariach, konferencjach, etc.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • 3 lata doświadczenia w sprzedaży (preferowane w reklamie)
  • Doświadczenie w rozwiązywaniach sprzedażowych i sprzedaży ponownej
  • Doświadczenie w obszarze SEM/SEO
  • Nastawienie na klienta
  • Analityczne umiejętności – analityczne podejście do gromadzenia informacji oraz umiejętność wyciągania wniosków i podejmowania decyzji w oparciu o te dane
  • Planowanie pracy i organizacja – efektywne planowania i organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
  • Stałe zatrudnienie w renomowanej firmie;
  • Profesjonalny pakiet szkoleń;
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowej korporacji:
  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającym się rynku reklamy internetowej;

Warunki pracy:

  • wyjazdy służbowe we wskazanym rynku / obszarze – w przybliżeniu 3 dni w tygodniu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)