Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Sales Manager usług HR

Agencja pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr cert. 136) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4925 dni temu
c40e7886fc87ad1f614a98507a16ef5d.gif

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 20 krajach Europy.

Obecnie poszerzamy zakres świadczonych usług z zakresu Human Resources i outsourcingu. W związku z tym, do naszego zespołu poszukujemy kandydatów w Krakowie na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: SM/HR/0411

OPIS STANOWISKA:
  • przeprowadzanie badań rynku,
  • nawiązywanie długotrwałych relacji handlowych,
  • ustalanie nowych możliwości rozwojowych spółki,
  • koordynowanie zleceń realizowanych na rzecz Klientów,
  • sporządzanie ofert cenowych,
  • prowadzenia negocjacji z Klientami,
  • reprezentacja spółki podczas spotkań handlowych.
WYMAGANIA:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B,
  • doskonała komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • silne nastawienia na osiąganie sukcesów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • ciekawą i kreatywną pracę w branży o dużym potencjale wzrostu,
  • dostęp do wiedzy z zakresu rozwiązań HR,
  • samochód służbowy.

975f2b7c5b726cb35975f1f396778fa7.gif

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.