Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Sales Manager - Region Śląski

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6760 dni temu

Ogłoszenie numer: 18695, z dnia 2006-03-16

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego świadczącą przedsiębiorstwom szeroki zakres usług.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5206/P/WE

Opis stanowiska

• pozyskiwanie nowych Klientów, realizację planów sprzedaży w podległym rejonie; • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami; • monitorowanie realizacji kontraktów; • analiza i wyciąganie wniosków z działań konkurencji;

Wymagania

• wykształcenie min. średnie; • doświadczenie handlowe w zakresie sprzedaży usług B2B; • prawo jazdy kat. B; • energia w działaniu i nastawienie na sukces; • samodyscyplina i zaangażowanie w realizację założonych celów; • umiejętność budowania satysfakcjonujących i długotrwałych relacji z Klientem;

Oferujemy

• pracę na samodzielnym stanowisku w młodym zespole; • atrakcyjne wynagrodzenie; • narzędzia pracy; • możliwość rozwoju zawodowego; • system szkoleń;