Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Sales Manager (logistyka)

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2496 dni temu

Dla naszego Klienta, uznanej firmy z sektora IT, pracującej dla największych firm z branży produkcji i logistyki, szukamy obecnie zmotywowanej osoby na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 6251

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów IT w sektorze B2B (np. sprzedaż oprogramowania, systemów ERP, itp)
  • Potwierdzona skuteczność w kontaktach z klientami
  • Koncentracja na celach biznesowych
  • Silna motywacja i samodzielność
  • Znajomość języka umożliwiająca komunikację biznesową (B2/ C1)
  • Prawo jazdy kat B

Obowiązki:

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i opieka już istniejących
  • Obsługa otrzymanych leadów sprzedażowych
  • Raportowanie bezpośrednio do dyrektora sprzedaży
  • Współpraca z działem marketingu dla podniesienia efektywności przekazu do klientów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (do wyboru: umowa o pracę lub B2B)
  • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy