Praca Technik serwisu Gniezno najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Technik serwisu wielkopolskie najnowsze oferty pracy

  • Monter Izolacji Przemysłowych

    MULTiSERWIS Sp. z o.o.   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Francja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    UWAGA! Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia jako monter izolacji, aplikuj na kurs z gwarancją zatrudnienia w Multiserwis: KURS MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH ​ Twój zakres obowiązków: montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (takich jak rafinerie,...

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    4 dni
  • Konsultant Wsparcia Technicznego

    Praca.pl   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wrocław
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    8 dni
    Zakres obowiązków: Pomaganie klientom w rozwiązywaniu technicznych kłopotów. Wysyłanie zapytań do odpowiednich zespołów. Komunikowanie się po angielsku z zespołem i klientami. Szybka reakcja na zlecenia.
  • Serwisant sprzętu komputerowego

    Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim   Ostrów Wielkopolski    praca stacjonarna
    2 godz.