Praca Szwaczka Zielonka

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Szwaczka

    Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie   Zielonka    praca stacjonarna
    5 dni

Praca Szwaczka mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Szwaczka / Szwacz

    Kramid Sp. z o.o.   Marki, ul. Przesmyk 8    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 500 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wymagania: umiejętność obsługi maszyn szwalniczych, dbanie o porządek w miejscu pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, skrupulatność i dokładność, estetyka, współpraca z pozostałymi działami.
  • Szwacz / Szwaczka

    CRL Sp. z o.o.   Radom, Osiedle Zamłynie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / o pracę  pełny etat
    14 godz.
    Obowiązki: Szycie odzieży roboczej i ochronnej, w tym: zapoznanie się z dokumentacją wzorca odzieży, zszywanie części materiału według podziału pracy w zespole - szycie operacjami; podstawowa obsługa i konserwacja maszyn (zakładanie nici, regulacja ściegów, wymiana igieł, itp.),...
  • Operator Maszyn Szwalniczych

    1 dni
    Wymagania: Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych; Dbanie o czystość w miejscu pracy; Doświadczenie w szyciu; Samodzielność i dobra organizacja pracy; Precyzja i estetyka; Umiejętność współpracy międzydziałowej;
  • Krawcowa / Szwaczka

    SWAG 42 Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 850 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki Szycie pojedynczych ubrań o dowolnej złożoności od początku do końca Szycie małych partii odzieży Praca z różnymi materiałami, głównie dzianinami
  • Szwaczka

    Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej   Ostrów Mazowiecka    praca stacjonarna
    6 godz.

Oferty urzędu pracy

  • Szwaczka

    Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie   Zielonka
    5 dni