Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista Dyspozytor

Praca Specjalista Dyspozytor mazowieckie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Młodszy Dyspozytor Transportu

    Grupa Inter Cars   Swobodnia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    23 godz.
    Twój zakres zadań: Zapewnienie realizacji zleceń transportowych zgodnie z zapotrzebowaniem; Monitorowanie położenia pojazdów i informowanie klientów o bieżącym stanie transportu; Codzienna współpraca z klientami, magazynami i dostawcami usług przewozowych; Obsługa programu TMS, giełd...
  • Dyspozytor Medyczny Hot-Line

    Medicover sp. z o.o.   Warszawa, ul. Barska 28/30    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie / kontrakt B2B
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: przyjmowanie wezwań na wizyty domowe dla lekarzy "on call" oraz nadzorowanie pracy lekarzy "on call", przyjmowanie wezwań dla karetki, prowadzenie oraz nadzorowanie dokumentacji Hot-Line, umawianie pilnych badań i konsultacji w Centrach Medicover i poza Centrami...
  • Dyspozytor

    Schenker sp z o.o.   Młochów, Masovia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty; Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami;...
  • Dyspozytor / Dyspozytorka

    Synevo Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Zamieniecka    praca hybrydowa
    6 dni
    Opis stanowiska: Wykształcenie co najmniej średnie; Doświadczenie w pracy w logistyce; Czynne prawo jazdy kat. B; Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Excela); Umiejętność analizy danych i pracy pod presją czasu; Doskonałe umiejętności interpersonalne.