Praca.pl Praca Dolnośląskie Jawor
Specjalista ds. Szkoleń

Praca Specjalista ds. Szkoleń Jawor najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Specjalista ds. Szkoleń dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń Technicznych

    BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior / praktykant/stażysta  umowa o pracę / zlecenie / o pracę tymczasową / o staż/praktykę / kontrakt B2B  tymczasowa/dodatkowa / część etatu / pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zadania: Sprzedawanie kursów (SEP, UDT/TDT, spawalnicze, BHP); Pozyskiwanie nowych klientów; Tworzenie i przesyłanie ofert; Ewidencja i raportowanie wyników.
  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. odzyskiwania należności

    Kaczmarski Inkasso Sp. j.   Wrocław, Danuty Siedzikówny 12    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Nasze oczekiwania: Chcesz rozwijać się zawodowo- nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy – zapewniamy szkolenia, Jesteś nastawiony na wysoką jakość pracy, w szczególności na współpracę z klientem, Rozmowy telefoniczne nie są dla Ciebie wyzwaniem, Jesteś obeznany w...