Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. BHP

Praca Specjalista ds. BHP mazowieckie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Inspektor BHP

    Victor Energy Sp.zo.o.   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Szwecja
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Realizacja zadań służby BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi, a w szczególności: inspekcja BHP inwestycji zlokalizowanych na terenie Szwecji (w przyszłości cały obszar Skandynawii), prowadzenie szkoleń wprowadzających i innych szkoleń z zakresu BHP, prowadzenie dokumentacji BHP dla...

    2 dni
  • Młodszy Specjalista ds. Jakości, BHP i Środowiska

    KTI Poland S.A.   Płock    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    OPIS STANOWISKA: Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Jakości, BHP i Środowiska w szczególności należeć będzie: Utrzymywanie i rozwój Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001; Tworzenie i aktualizacja...