Praca.pl Praca
specjalista asystent finansowy specjalistka asystentka finansowa

Praca specjalista asystent finansowy specjalistka asystentka finansowa

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Asystent/ka działu finansów

    ManpowerGroup   Poznań    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    Zadania: Organizowanie i kontrolowanie przepływu środków finansowych; Realizacja i monitorowanie transakcji; Księgowanie transakcji z kart kredytowych; Kontakt z dostawcami w sprawach podatkowych; Weryfikacja zgodności z bankiem; Wymagania: Kierunkowe wykształcenie (finanse i rachunkowość)...
  • Asystent klienta

    PKO Bank Polski   Nowy Sącz    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  pełny etat
    5 dni
    W naszym zespole na co dzień: witasz klientów przychodzących do oddziału, udzielasz informacji oraz proponujesz najlepsze rozwiązanie obsługi klienta, budujesz dobrą atmosferę z klientem. To stanowisko może być Twoje, jeśli: jesteś osobą zaangażowaną, lubisz rozmawiać, poprawnie się...