Praca.pl Praca Śląskie Cieszyn
Specjalista Administrator Systemu

Praca Specjalista Administrator Systemu Cieszyn najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Specjalista Administrator Systemu śląskie najnowsze oferty pracy

  • Administratorka systemów IT (ze znajomością SAS) / Administrator systemów IT (ze znajomością SAS)

    VeloBank S.A.   Katowice, ul. Uniwersytecka 18    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    11 godz.
    Twój zakres obowiązków Tworzenie skryptów opartych na systemie Unix w celu automatyzacji procesów w infrastrukturze SAS. Wsparcie aplikacji w działaniach rozwojowych i operacyjnych w celu zapewnienia stabilności platform SAS Viya i 9.4 i wcześniejszych. Przeprowadzanie analizy wymagań,...
  • Kontroler stanów magazynowych (z UDT)

    Schenker sp z o.o.   Sosnowiec, Silesia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: Weryfikacja zgodności stanu fizycznego ze stanem systemowym, Wyjaśnianie rozbieżności, Obsługa systemu magazynowego, Współpraca z innymi działami. Wymagania: Umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Excel, Uprawnienia UDT, Doświadczenie w pracy biurowej,...
  • Asystent w dziale Logistyki

    MASTEC WTECH SP. Z O.O.   Wyry    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wyzwania: Praca w obszarze logistyki/kompletacji materiałów, półproduktów oraz komponentów, Organizacja transportów pomiędzy zakładami pracodawcy jak i do klienta ostatecznego, Współpraca z firmami transportowymi, Prowadzenie dokumentacji magazynowej, Dbanie o ład i porządek na swoim...