Praca Spawacz Kutno najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Spawacz łódzkie najnowsze oferty pracy

  • Ślusarz

    TNS Sp. z o.o.   łódzkie     za 3 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis stanowiska: prace montażowe i wykańczające wyposażenie kontenerów na ciągniki siodłowe; Wymagania: umiejętność pracy w zespole; zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność; umiejętność posługiwania się elektronarzędziami. Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy szkolenie.
  • Monter z uprawnieniami UDT I WJO - branża energetyczna

    Jww Invest S. A.   łódzkie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Obowiązki: obsługa wózków specjalizowanych; praca na kotle energetycznym na części ciśnieniowej; praca na ekranach szczelnych kotła; montaż rurociągów, kanałów o zawieszeń konstrukcji; praca ze szlifierką prostą i kątową (ucięcie rury/ oszlifowanie) ustawienie spoiny do spawania;...
  • Spawacz

    Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku   Strzelce Małe (pow. radomszczański, gm. Masłowice), Strzelce Małe    praca stacjonarna
    4 godz.
  • Spawacz elektryczny

    Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi   Łódź    praca stacjonarna
    4 godz.