Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Robotnik Produkcyjny

Praca Robotnik Produkcyjny Rzeszów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Robotnik Produkcyjny podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik planowania produkcji

    OTTO Special Staffing   podkarpackie     dziś wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    8 dni
    Obowiązki Konfigurowanie maszyn Sprawdzanie produktów Sprawdzanie jakości Identyfikowanie odchyleń Praca na linii produkcyjnej Wymagania Doświadczenie w branży produkcyjnej Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dostępność przez dłuższy okres Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego
  • Operator Produkcji

    Silva Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Główne obowiązki: Obsługa linii do oczyszczania recyklingu (odpady drewniane) Udział przy pracach remontowych i konserwacyjnych instalacji Dbałość o stan techniczny obiektu
  • Pracownik produkcyjny przy obróbce drewna

    Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej   Komorów (pow. kolbuszowski, gm. Majdan Królewski), Komorów    praca stacjonarna
    1 dni
  • Operator produkcji

    Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle   Dębica    praca stacjonarna
    3 dni