Praca.pl Praca
przedstawiciel handlowy ds oze

Praca przedstawiciel handlowy ds oze

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Polenergia Fotowoltaika S.A.
    specjalista mid / senior / junior / ekspert  kontrakt B2B  pełny etat   3 000 - 50 000 zł netto (+VAT)/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Odbywanie spotkań handlowych, doradztwo oraz sprzedaż produktów firmy; Dbanie o dobre relacje z klientami; Realizowanie założonych planów sprzedażowych; Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

    Mr Energy sp. z o.o.   podlaskie    praca mobilna   za 3 dni wygasa
    specjalista mid / junior  umowa zlecenie / kontrakt B2B   100 - 30 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Poszukujemy osób odważnych do przyuczenia lub z doświadczeniem niekoniecznie z branży aczkolwiek w szeroko rozumianym handlu. Stawiamy na rzetelność, transparentność i uczciwe doradztwo, które zapewniają wysoką skuteczność w pozyskaniu nowych klientów oraz rozbudowany system poleceń.
  • Młodszy Przedstawiciel Handlowy

    13 dni