Praca.pl Praca
programista maszyn cnc

Praca programista maszyn cnc

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Technolog - programista

    Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A.   Zabrze    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Opracowywanie procesów technologicznych wraz z doborem narzędzi, Pisanie programów na obrabiarki sterowane numerycznie, Opracowywanie dokumentacji technologicznej, Opracowywanie założeń konstrukcji oprzyrządowania, pomocy i sprawdzianów, Weryfikacja dokumentacji technologicznej, Wdrażanie...
  • Programista - Operator tokarki CNC (Fanuc)

    Baltix.se Sp. z o.o.   Szwecja    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    4 dni
    Zakres obowiązków: obsługa i programowanie tokarki CNC; programowanie z poziomu maszyny (sterowanie Fanuc) kontrola jakości wykonanych detali; dbanie o stanowisko pracy;
  • WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: Ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali; Ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych; Wprowadzanie korekt do programów obróbczych; Realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli; Konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek; Wymagania: Mile...
  • Operator / Setter CNC - Frezarki

    WBS Sp. z o.o.   Dania
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   19 000 - 24 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    8 dni
    Miejsce pracy: Dania Wynagrodzenie: 19-24 tyś. PLN brutto Dodatkowo: 180 PLN brutto za nadgodzinę (dowolność wykonywania). Kwoty podane są w przeliczeniu z korony duńskiej. Opis stanowiska pracy: Opracowanie technologii obróbki skrawaniem: dobór narzędzi, ustawianie, produkcja detali...