Praca.pl Praca Małopolskie
Pracownik Sprzątający

Praca Pracownik Sprzątający małopolskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Pracownik sprzątający

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Kraków, ul. Fabryczna    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    1 dni
    Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Sprzątanie biura,sal konferencyjnych, kuchni i toalet; Odkurzanie wykładzin; Mycie ekspresów; Codzienne opróżnianie koszy;
  • Detailer samochodów ciężarowych

    Bas Group BV   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Chęć do pracy; Umiejętność przygotowania samochodu do wydania klientowi (mycie, sprzątanie); Umiejętności techniczne; Posiadasz prawo jazdy kategorii B (wymagane), C (mile widziane); Komunikatywność; znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego jest mile widziana; Jesteś sumienny i...
  • Pracownik Utrzymania Czystości

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Kraków, (Czyżyny)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    5 dni
    Twoje zadania: Zamiatanie, odkurzanie; Zmywanie podłóg, sprzątanie sanitariatów, korytarzy; Dbanie o porządek na terenie obiektu; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Dokładności i sumienności;
  • Sprzątaczka / Sprzątacz

    Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau   Oświęcim    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    (2 etaty) Zakres obowiązków: Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania przestrzeni hostelu tj.: Wymiana pościeli i ręczników w pokojach gościnnych. Odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli. Zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg. Wycieranie kurzu w...
  • Pokojowa

    Grodzki Urząd Pracy w Krakowie   Kraków    praca stacjonarna
    21 godz.
  • Sprzątaczka

    Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego   Zagacie    praca stacjonarna
    24 godz.
  • Pracownik zajmujący sie sprzątaniem

    Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu   Nowy Targ    praca stacjonarna   dziś wygasa
    5 dni